Specjalista SEM. Rekrutujemy na płatny staż do Enzo.

Jesteśmy Enzo. Jako firma ze statusem Google Partner prowadzimy małe i duże kampanie reklamowe w internecie. Lubimy też pracować z firmami nad brandingiem i strategią komunikacji. Za każdym razem szukamy sposobu na autentyczność w marketingu. Aktualnie planujemy doprosić do naszego zespołu osobę w roli Staż płatny, trzymiesięczny, Lublin Udostępnij Napisz na adres: rekrutacja@enzo.pl Zatytułuj wiadomość: Staż SEM Lublin 2017 Nie …

Jak powstały nazwy 100 znanych polskich marek?

Zobacz w jaki sposób powstawały nazwy znanych polskich marek. Może, któraś zainspiruje cię przy tworzeniu nowej nazwy produktu lub nowej nazwy firmy. Nazwy marek, które wykorzystują imiona i nazwiska właścicieli Ziaja Ziaja to marka, która obejmuje szeroką gamę nowoczesnych produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Jej nazwa pochodzi od nazwiska jej twórców – farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Inglot …

Od czego zacząć budowanie marki? Tożsamość marki.

Myślisz sobie: zbudujemy silną markę. Taką, z której pracownicy będą dumni, która zauroczy klientów i pozwoli na oferowanie produktów w dobrej cenie. Wiesz jaka powinna być – masz to w głowie. Zastanawiasz się jak ją wyrazić, aby zrozumieli Cię ci, z którymi współpracujesz na co dzień. Przed takimi wyzwaniami stoi wielu przedsiębiorców i tzw. brand managerów. Marki nie stworzysz z …

Specjalista ds. komunikacji marketingowej (Warszawa)

Do naszego biura w Warszawie (ul. Modra 96, Metro Wilanowska) poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie realizacja kampanii online z wykorzystaniem Google AdWords (wyszukiwarka, sieć reklamowa, reklama video) oraz wsparcie doradców Enzo w projektach komunikacyjnych realizowanych dla naszych Klientów.

2

Budowanie marki osobistej w internecie – podstawy

Masz już wyrobioną markę osobistą. Nowi klienci trafiają do Ciebie głównie z polecenia. Jednak większość z nich, zanim zadzwoni po raz pierwszy, sprawdzi najpierw w internecie kim jesteś oraz jakie są Twoje dokonania. Budowanie marki osobistej w sieci powinno być zatem przemyślanym procesem.

Google AdWords jako narzędzie do badania rynku usług

Ile razy miałeś świetny pomysł na biznes lub nową usługę w ramach istniejącego biznesu, ale nie byłeś przekonany, czy będzie na nią popyt? ​Jeśli chcesz przeprowadzić badanie rynku usług, z pomocą może przyjść Google AdWords. Jak to zrobić w praktyce? O tym w poniższym wpisie.

Reklama w Gmailu – jak dotrzeć do potencjalnych Klientów?

Mailingi do kupionych baz nie działają? Budowanie własnej trwa zbyt długo? Ciekawą alternatywą może być reklama w Gmailu, z którego korzysta już 5 mln użytkowników w Polsce. Czym jest Gmail Sponsored Promotions (GSP) oraz czy warto rozważyć tę formę reklamy – o tym w poniższym wpisie.

Spomlek – komunikacja wewnętrzna

Jeśli mieliście okazję doświadczyć wyjątkowego smaku serów długodojrzewających Bursztyn, Rubin lub Szafir, to rozpoznacie na pewno naszego klienta. SM Spomlek – jeden z największych producentów sera żółtego w Polsce. Naszym zadaniem było zapewnienie ponad dwóm tysiącom pracowników i dostawców mleka równego dostępu do informacji i możliwości wypowiedzenia się w ramach systemu intranetowego.

1

Trzy rzeczy, które dała mi własna firma

W ubiegłą sobotę minęło dokładnie 12 lat od powstania Enzo. I tym samym 12 lat jak zostałem przedsiębiorcą. W związku z małym świętowaniem “okrągłej rocznicy powstania zakładu” nasunęły mi się trzy refleksje, którymi chciałbym się z Wami podzielić.