„Branding to doświadczanie, reklama to kuszenie”.Bruce Duckworth

Branding

Każda marka jakoś się zachowuje, jakoś mówi (komunikacja marki) i jakoś wygląda (design, system identyfikacji wizualnej). Nasi klienci zwiększają spójność na tych trzech poziomach. Enzo zamienia „jakoś” na spójność.

 
 

Praca nad marką

Zanim zaczniemy pracować nad pomysłami, kreacjami graficznymi, treściami staramy się zrozumieć DNA marki.

Prawdziwym wyzwaniem jest odpowiedzenie sobie na pytanie o sens. Dlaczego i po co robimy to, co robimy? Zmierzenie się z tym pytaniem wyznacza punkt wyjścia do pracy nad marką. Dopiero na takim poziomie marka ożywa i nabiera cech, które mogą przekonać ludzi do wejścia z nią w relację.

 

Zadbaj o swoją markę

Strategia marki

Stwórz głos, który będzie odzwierciedlał twoją markę. Niech będzie on spójny i konsekwentny. Enzo może stworzyć przewodnik dla Twojej marki, który pomoże w codziennej komunikacji. Z nami opiszesz ideę, wizję, wartości i osobowość marki.

Zamów plan

Identyfikacja wizualna

Logo? Wizytówka? Papier firmowy? Prezentacje? Materiały informacyjne? W jakim kontekście ich użyjesz? Pozwól Enzo stworzyć spójny zestaw narzędzi wizualnych, który zapracuje na siebie.

Zamów projekty

Porozmawiajmy

Za projekty brandingowe odpowiada Tomek Kuryło. Napisz do niego. To może być dobry krok.

tomek@enzo.pl

Nowa nazwa dla marki

Słowo lub dwa, które staje się nośnikiem idei, fundamentem marki. Tak wyobrażamy sobie idealną nazwę. Z przyjemnością Enzo przeprowadzi Cię przez ten proces. Co potrzebujesz? Nowa nazwa firmy, produktu, usługi?

Zamów nazwę

Kampanie reklamowe

Pomysł, realizacja, pomiar, wnioski, pomysł, realizacja, pomiar ... do skutku.

Przejdź do kampanii reklamowych