Obrazek dekoracyjny

Poznaj Enzo

Czy można sprzedawać bez marketingu? Można. Można też jeść bez sztućców, spać na podłodze, chodzić bez butów i nie włączać światła po zmroku. Tylko po co?

Wyślij zapytanie

W Enzo stawiamy na marketing,
który daje wartość.

Od 2003 roku pomagamy biznesom wzrastać, dlatego o usługach B2B, strategiach marketingowych i kampaniach płatnych wiemy naprawdę sporo. Jednego jesteśmy pewni – nie tracimy czasu na zabawę w kotka i myszkę. Budujemy szczere relacje i tworzymy autentyczny wizerunek marek, które się do nas zgłaszają. Skupiamy się na celu i na tym, by go osiągnąć.

Czym jest Enzo?

To agencja marketingowa, którą wyrażają:

  • energia,
  • konsekwencja,
  • wartość
  • i wiedza.

Enzo tworzą ludzie, którzy łączą swoje najmocniejsze strony, by wspólnie zdziałać jeszcze więcej. Stawiamy na marketing, który służy sprzedaży.

Dla kogo pracujemy?

Pomagamy twórcom, działom marketingowym i sprzedażowym małych i średnich firm. Wspieramy w sprzedaży lub wprowadzaniu nowych produktów. Wspólnie wkraczamy na zagraniczne rynki. Tworzymy spójne strategie marketingowe i wdrażamy je w życie. Nagrywamy kursy i pomagamy je sprzedać. Prowadzimy kampanie płatne, wdrażamy automatyzacje, by dostarczać ich klientom, partnerom biznesowym i kandydatom do pracy to, co najlepsze.

W Enzo tworzymy sieć doświadczonych marketerów, content creatorów i analityków. Nasza główna siedziba i centrum dowodzenia znajduje się w Lublinie, Mieście Inspiracji, ale sieć naszych współpracowników rozciąga się na całą Polskę. Pracując zdalnie, oszczędzamy czas, który przeznaczamy na efektywną pracę. W ten sposób zwiększamy wydajność i kreatywność. Jesteśmy mocno skoncentrowani na tym, by dać Ci wszystko, czego potrzebujesz do osiągnięcia celu.

Co to oznacza?

Przede wszystkim: składamy tylko te obietnice, których możemy dotrzymać. Słuchamy Twoich uwag i dokładnie je analizujemy. Szukamy sposobów, by zoptymalizować Twoje koszty. Dobieramy do współpracy sprawdzonych ludzi.

Zespół Enzo

Tworzymy ekipę do zadań specjalnych

Zespół Enzo

Zobacz, co możesz z nami osiągnąć

Zwiększysz sprzedaż usług B2B

Zdobędziesz nowe rynki.

Zaprojektujesz i stworzysz wartościową ofertę.

Stworzysz wizerunek marki, z którego będziesz dumny.

Rozpoznasz rynek – odkryjesz rzeczy warte marketingu, z historią wartą opowiedzenia.

Opowiesz historię marki z uczciwą narracją – taką, która wpisuje się w potrzeby i marzenia Twoich klientów, i która wywołuje autentyczne reakcje.

Zbudujesz zaufanie do swojej marki poprzez regularne i konsekwentne komunikowanie.

Odzyskasz czas na inne działania.

Pozyskasz nowych klientów

Wprowadzisz na rynek produkty – niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w swojej branży, czy początkującym influencerem.

Zyskasz pewność siebie i osiągniesz cele, o których marzysz już od dawna.