Świąteczna gorączka zakupów


Święta już za kilkanaście godzin, a wielu internautów w Polsce zadaje sobie standardowe o tej porze roku pytanie: czy paczka ze sklepu internetowego dotrze przed świętami?

Grudzień to najlepszy miesiąc dla handlu – sklepy internetowe nie są tutaj wyjątkiem. Przygotowania do grudniowego „ataku” kupujących duże sklepy zaczynają już… w styczniu. Nie ma co się temu dziwić. Grudzień to nie tylko potencjalnie najwyższe zyski, ale też największe prawdopodobieństwo niesprostania oczekiwaniom klientów. Długi czas oczekiwania na paczkę, brak towaru na stanie, brak odpowiedzi na maila – wszystko to może sprawić, że klient następnym razem zrobi zakupy u konkurencji. W Internecie to tylko kwestia kilku kliknięć.

O czym powinniśmy pamiętać robiąc świąteczne zakupy w Internecie?

O tym, żeby dwa razy sprawdzać „wyjątkowe okazje”, nie kupować rzeczy, których w ogóle nie potrzebujemy, sprawdzić opinię o sklepie wśród jego klientów (np. w porównywarkach cen). No i o tym, żeby świąteczne zakupy zrobić z odpowiednim wyprzedzeniem. Ale ta ostatnia rada będzie ponownie aktualna dopiero za rok.

Wesołych Świąt!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *